Medycyna estetyczna

Lek. stom. Małgorzata Nahorska – absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, rocznik 2010. Od 2014 roku rozpoczęła przygodę z medycyną estetyczną kształcąc się na licznych szkoleniach i kontynuuje ją do dziś. Zwolenniczka francuskiej szkoły, która kładzie nacisk na podkreślanie urody pacjentki i wydobywanie naturalnego piękna, a nie uzyskiwanie przerysowanego efektu. Niezwykle empatyczna i delikatna profesjonalistka.

Mezoterapia

Najbardziej rozpowszechniony zabieg medycyny estetycznej, polegający na podaniu substancji czynnych w głąb skóry. Substancje te działają odżywczo i nawilżająco, poprawiają jędrność i napięcie skóry. Ponadto, działają silnie rewitalizująco i regenerująco oraz powodują pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny (czyli „budulca” naszej skóry). Dzięki temu przyczyniają się do zatrzymania procesów starzenia. Najczęściej mezoterapię wykonuje się w serii 4-6 zabiegów z 2-4 tygodniowym odstępem pomiędzy każdym z nich. Zabiegowi można poddawać zarówno twarz, ale także szyję, dekolt a nawet dłonie.

Micropigment Art Studio

Stymulatory tkankowe

Hit medycyny estetycznej ostatnich lat! Materiał użyty podczas zabiegu nazywany jest molekułą młodości i powoduje przywrócenie konturu twarzy, wygładzenie skóry, poprawę napięcia, nadaje jej sprężystość i wysmuklenie. Specjalna technika podawania ogranicza się do zaledwie pięciu punktów po obu stronach twarzy – minimalizuje to dolegliwości podczas zabiegu i ryzyko powikłań. Zabieg należy powtórzyć 30 dni po pierwszym podaniu, Efekt utrzymuje się ok 12-18 miesięcy.

niwelacja zmarszczek mimicznych

Niwelacja zmarszczek mimicznych za pomocą Botoxu/preparatu Azzalure – bezpieczny i niezwykle popularny zabieg. Podanie preparatu bezpośrednio do mięśnia położonego pod skórą prowadzi do jego rozluźnienia. Uzyskujemy zrelaksowany, wypoczęty wyraz twarzy, rysy zostają złagodzone. Zabieg wykonywany jest u pacjentów powyżej 18 r.ż. Najczęściej  preparat podaję się w okolice oczu („kurze łapki”), tzw. „lwiej bruzdy”, linii pionowych i poziomych czoła.

Pełen efekt występuje po ok dwóch tygodniach i utrzymuje się od 3-6 miesięcy.

modelowanie twarzy

Modelowanie twarzy za pomocą kwasu hialuronowego (tzw. wypełniacze) – polega na uzupełnianiu traconej z wiekiem objętości tkanek: policzków, linii marionetki, bruzd nosowo-wargowych. Świetnie sprawdza się do modelowania i nadawania objętości ustom, a także przy konturowaniu i przywracaniu owalu twarzy. Żel na bazie kwasu hialuronowego podaje się w wybrane obszary, w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać. Przywracamy jej młodszy wygląd, świeżość i odpowiednie napięcie. Efekt utrzymuje się od 6-12 miesięcy.

Sprawdź Ceny naszych usług

Rozłóż swój zabieg na raty

Obejrzyj nasze realizacje

Poznaj nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Skontaktuj się ze specjalistą

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na swoją pierwszą wizytę.

MessengerWhatsApp

Micropigment Art Studio

NASZE GABINETY

Szczecin, 71-606, ul. Sławomira 4

Kołobrzeg, 78-100, ul. Tarnopolska 1C/A

ZADZWOŃ DO NAS

tel. + 48 609 091 054

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASI PARTNERZY: MK Gabinet trychologiczny marta błaszkowska

Łomża, 18-400, ul. Mazowiecka 1/16

ZADZWOŃ DO NAS

tel. + 48 609 091 054

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

stefan@micropigmentartstudio.pl

NASI PARTNERZY: SAN-MEDICAL

Bielsko-Biała, 43-382, ul. Międzyrzecka 26

Jaworzno, 43-600, ul. Chopina 94

ZADZWOŃ DO NAS

tel. + 48 609 091 054
tel. +48 609 091 054

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

stefan@micropigmentartstudio.pl

NASI PARTNERZY: HAIR-MED

Warszawa, 00-105, ul. Twarda 18

ZADZWOŃ DO NAS

tel. + 48 609 091 054

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

stefan@micropigmentartstudio.pl