Przeszczep włosów FUE

Przeszczep włosów FUE to nowoczesny zabieg, który odznacza się dużą skutecznością i minimalnymi skutkami ubocznymi. Jest to procedura, która staje się coraz bardziej popularna wśród pacjentów borykających się z problemem wypadania włosów. Technologia ta pozwala na odzyskanie naturalnego wyglądu głowy. Pacjenci mają możliwość poprawy swojego wyglądu, a także wzrostu pewności siebie i komfortu w życiu codziennym. Co więcej, przeszczep włosów FUE cieszy się uznaniem specjalistów z branży trychologicznej ze względu na precyzyjność i trwałość efektów.

Znieczulenie i etap przygotowania do przeszczepu włosów FUE

Podczas przeszczepu włosów FUE pacjent poddawany jest miejscowemu znieczuleniu nasiękowemu przy użyciu precyzyjnie dobranego roztworu. Zabieg ten został opracowany z myślą o maksymalnym komforcie pacjenta. Dzięki nowoczesnym technikom i wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi pacjent jest zrelaksowany i czuje się bezpiecznie w trakcie całego procesu. Komfort zabiegu jest szczególnie doceniany przez osoby, które obawiają się bólu lub są wrażliwe na dyskomfort związany z procedurami medycznymi. Proces znieczulania rozpoczyna się od podawania roztworu w wyznaczone miejsce, skąd będą pobierane włosy, za pomocą igły o średnicy 30G. Po około 20-30 minutach pacjent przyjmuje pozycję leżącą na brzuchu, przygotowując się do dalszej części zabiegu.

Procedura pobierania i przeszczepiania włosów

Podczas procedury przeszczepu włosów FUE wykwalifikowany personel z Micropigment Art Studio pod nadzorem dr Sandelewskiego pobiera indywidualne jednostki włosa, które mogą zawierać od 1 do 4 włosków. Specjalistyczne igły o średnicy od 0,75 do 1 mm zapewniają minimalne uszkodzenie skóry i otaczających włosy tkanek. Pobrane jednostki włosa przechowywane są w schłodzonym naczyniu, aby zminimalizować ryzyko obumarcia przeszczepianych włosów. Należy zwrócić uwagę, że przed zabiegiem włosy w miejscu dawczym muszą być przycięte do długości 2-3 mm. Po zakończeniu procesu pobierania włosów na miejsce dawcze zakłada się opatrunek. Następnie pacjent ma możliwość zająć wygodnie miejsce w fotelu w celu przygotowania do etapu transplantacji. Specjalista, kierując się wcześniej ustalonym planem, przy pomocy precyzyjnych narzędzi tworzy drobne otwory w skórze, w które będą wprowadzane przeszczepione włosy. Ostateczny wynik przeszczepu FUE zależy przede wszystkim od jakości włosów pacjenta, dlatego nie każdy jest idealnym kandydatem do tego typu zabiegu. Micropigment Art Studio kładzie duży nacisk na konsultację i analizę potrzeb pacjenta przed przeprowadzeniem zabiegu.

Sprawdź Ceny naszych usług

Rozłóż swój zabieg na raty

Micropigment Art Studio

Skontaktuj się ze specjalistą

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na swoją pierwszą wizytę.

MessengerWhatsApp

Micropigment Art Studio

NASZE GABINETY

Szczecin, 71-606, ul. Sławomira 4

Kołobrzeg, 78-100, ul. Tarnopolska 1C/A

ZADZWOŃ DO NAS

tel. + 48 609 091 054

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASI PARTNERZY: MK Gabinet trychologiczny marta błaszkowska

Łomża, 18-400, ul. Mazowiecka 1/16

ZADZWOŃ DO NAS

tel. + 48 609 091 054

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

stefan@micropigmentartstudio.pl

NASI PARTNERZY: SAN-MEDICAL

Bielsko-Biała, 43-382, ul. Międzyrzecka 26

Jaworzno, 43-600, ul. Chopina 94

ZADZWOŃ DO NAS

tel. + 48 609 091 054
tel. +48 609 091 054

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

stefan@micropigmentartstudio.pl

NASI PARTNERZY: HAIR-MED

Warszawa, 00-105, ul. Twarda 18

ZADZWOŃ DO NAS

tel. + 48 609 091 054

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

stefan@micropigmentartstudio.pl