Mikropigmentacja włosów i głowy

Mikropigmentacja skóry głowy to niezwykle skuteczne i efektywne narzędzie w walce z łysieniem androgenowym i plackowatym. Jest to metoda, która polega na pokryciu łysiejącej części głowy pigmentem. Dzięki temu osiągamy efekt naturalnie wyglądających, krótko ostrzyżonych włosów.

Wybierając odpowiednio dobrany i wprowadzony barwnik, możliwe jest doskonałe naśladowanie mieszka włosa. Taka precyzyjność sprawia, że mikropigmentacja głowy jest tak realistyczna, iż staje się wyzwaniem rozpoznać, które włosy są naturalne, a które są efektem wykonanej mikropigmentacji.

Mikropigmentacja włosów to rozwiązanie, które przynosi optyczne zasłonięcie problemu łysienia, nadając naturalny i harmonijny wygląd skórze głowy. Ten zaawansowany zabieg daje możliwość odzyskania pewności siebie i komfortu, niezależnie od stopnia zaawansowania łysienia.

MIKROPIGMENTACJA WŁOSÓW I GŁOWY – SKUTECZNY ZABIEG NA ŁYSIENIE

Pigment, kluczowy element mikropigmentacji włosów, jest precyzyjnie aplikowany płytko, pomiędzy podstawową warstwą naskórka a skórą właściwą. Proces ten realizowany jest w sterylnych warunkach, z wykorzystaniem jednorazowych igieł.

Zabieg mikropigmentacji głowy przeprowadza się w dwóch lub trzech sesjach. Dzięki swojej bezinwazyjności oraz prostocie daje natychmiastowe i zadowalające rezultaty. Znakomicie sprawdza się jako alternatywa dla innych dostępnych metod radzenia sobie z problemem łysienia. Jeżeli jesteś zainteresowany zabiegiem, zapraszamy do zapoznania się z cennikiem świadczonych przez nas usług. Oprócz mikropigmentacji oferujemy również zabieg przeszczepu włosów.

Nieskazitelny i naturalny efekt uzyskany poprzez mikropigmentację włosów może utrzymywać się od roku do nawet kilku lat. Jego trwałość jest uzależniona od wielu czynników, takich jak tolerancja skóry na pigment, szybkość regeneracji naskórka, wiek pacjenta, odpowiednia pielęgnacja skóry głowy, czy też ekspozycja na słońce. Aby zachować idealny wygląd, po kilku latach zaleca się przeprowadzenie zabiegu odświeżającego. Jest to jednorazowa wizyta w naszym gabinecie, która potrafi odmłodzić wygląd mężczyzny nawet o 10 lat!

Na podstawie licznych relacji mężczyzn i kobiet, które poddały się zabiegowi mikropigmentacji w naszych gabinetach, zabieg ten jest praktycznie bezbolesny. W skali bólu od jednego do dziesięciu najczęściej ocenia się go na poziomie pomiędzy 1 a 3, nawet najbardziej wrażliwi pacjenci nie przypisują mu więcej niż 4 punkty.

Micropigment Art Studio

MIKROPIGMENTACJA BRODY I ZAROSTU U MĘŻCZYZN

Mikropigmentacja brody to idealna odpowiedź na problem rzadkiego zarostu lub jego braków w pewnych miejscach. Metoda ta znajduje zastosowanie również w celu dodatkowego zagęszczenia brody, kreując efekt gęstego i pełnego zarostu. Podobnie jak w przypadku mikropigmentacji skóry głowy, pigment wprowadza się w obszarach zarostu twarzy, co daje efekt krótko przyciętych włosów.

MIKROPIGMENTACJA – EFEKT ZAGĘSZCZENIA WŁOSÓW I KAMUFLAŻU

Często do naszych gabinetów zgłaszają się osoby, które zmagają się z przerzedzeniem włosów, krępującymi prześwitami czy nadmiernymi zakolami. Za pomocą techniki mikropigmentacji jesteśmy w stanie odtworzyć naturalny obraz zagęszczenia tych obszarów. Ta precyzyjna technika pozwala na osiągnięcie spektakularnych rezultatów, które zaskakują swoją naturalnością. Na skórze głowy pojawia się efekt delikatnego cienia, idealnie dopasowanego do naturalnego odcienia włosów pacjenta.

DIAGNOZA I POMOC W PROBLEMACH Z WŁOSAMI

Jeżeli zauważasz alarmujące objawy, takie jak duże ilości włosów zostające na poduszce lub ubraniach, nadmierna utrata włosów podczas mycia i czesania, powinieneś niezwłocznie udać się do trychologa. To specjalista, który dokładnie sprawdzi stan skóry głowy i włosów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych gabinetów, zwłaszcza jeśli zaobserwujesz niepokojące zmiany na skórze głowy. Mogą to być suche płatki łupieżu, oleista substancja gromadząca się za paznokciami po podrapaniu skóry głowy, zaczerwienienia czy różnej wielkości krostki. Powinieneś również zgłosić się do nas, jeśli zmagasz się ze swędzeniem skóry głowy czy uczuciem jej nadmiernego „ściągnięcia”.

W naszych gabinetach stosujemy kamerę trychologiczną, aby dokładnie ocenić stan skóry głowy i włosów. Oferujemy skuteczne i wzmacniające zabiegi, takie jak mezoterapia mikroigłowa czy bezigłowa mezoterapia – infuzja tlenowa skóry głowy.

Sprawdź Ceny naszych usług

Rozłóż swój zabieg na raty

Micropigment Art Studio

Obejrzyj nasze realizacje

Poznaj nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Skontaktuj się ze specjalistą

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na swoją pierwszą wizytę.

MessengerWhatsApp

Micropigment Art Studio

NASZE GABINETY

Szczecin, 71-606, ul. Sławomira 4

Kołobrzeg, 78-100, ul. Tarnopolska 1C/A

ZADZWOŃ DO NAS

tel. + 48 609 091 054

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASI PARTNERZY: MK Gabinet trychologiczny marta błaszkowska

Łomża, 18-400, ul. Mazowiecka 1/16

ZADZWOŃ DO NAS

tel. + 48 609 091 054

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

stefan@micropigmentartstudio.pl

NASI PARTNERZY: SAN-MEDICAL

Bielsko-Biała, 43-382, ul. Międzyrzecka 26

Jaworzno, 43-600, ul. Chopina 94

ZADZWOŃ DO NAS

tel. + 48 609 091 054
tel. +48 609 091 054

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

stefan@micropigmentartstudio.pl

NASI PARTNERZY: HAIR-MED

Warszawa, 00-105, ul. Twarda 18

ZADZWOŃ DO NAS

tel. + 48 609 091 054

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

stefan@micropigmentartstudio.pl